Кошик
35 відгуків
СОЮЗСТРОЙСНАБ
+380677207266
+380677207266
+380445680358
+380635674350

ВІДЛИВИ

В архітектурі будівель своєрідну роль відіграють відливи на вікна і цоколь.
Жодна сучасна будівля не обходиться без віконних відливів, які можуть як підкреслити достоїнства вікна, так і зіпсувати все враження.
Основне призначення відливу – це захист будівлі від впливу вологи, а також від різних механічних впливів. Завдяки насадці віконним забезпечується надійна гідроізоляція простору між вікном і стіною. В якості сировини для виготовлення відливів використовуються стійкі до корозії і вологи матеріали. Найбільшу довговічність відливам віконним забезпечують пластик, алюміній або нержавіюча сталь.
Сьогодні відлив на вікна і цоколь – це не тільки функціональна деталь, але і важливий елемент зовнішнього вигляду будівлі.
Крім своєї безпосередньої завдання відливи, як правило, виконують декоративну функцію. Підбирати відливи для вікон і цоколя краще всього згідно із забарвленням вікна, дизайном фасаду будівлі, при цьому відливи віконні повинні бути виготовлені досить обережно і не виглядати зухвало.

Важливо пам'ятати, що дійсно якісний відлив при всьому при цьому повинен встановлюватися дуже просто, без будь-яких додаткових труднощів.
Монтаж відливів здійснюється зовні будівлі в нижній частині вікна, а точніше, під віконною рамою, для відведення талої або дощової води. Віконний відлив повинен поєднуватися з вікном і органічно вписуватися в фасад будівлі, не порушуючи його стилістики.

Якісні відливи на вікна і цоколь відрізняються простотою монтажу і неперевершеною надійністю.

1 2